loading

Hyster na pierwszym miejscu w kategorii całkowitego kosztu posiadania wg niezależnego badania

Main Image

Zgodnie z niezależną sondą przeprowadzoną przez grupę Peerless Media Research w Stanach Zjednoczonych pierwsze miejsce w kategorii całkowitego kosztu posiadania zajęła firma Hyster®, producent wózków widłowych. Na podstawie analizy aktualnych opinii klientów z terenu USA stwierdzono, iż Hyster stoi na czele kompleksowych producentów urządzeń podnośnikowych.

Jak powiedział Jonathan Dawley, prezes Hyster Company Distribution: „Fakt, iż zostaliśmy uznani na rynku za dostawcę podnośników o najniższych całkowitych kosztach eksploatacyjnych dowodzi, iż firma Hyster rzeczywiście oferuje swoim klientom produkty o wysokiej wartości. To dzięki stałej współpracy i kontaktom z siecią naszych przedstawicieli jesteśmy w stanie połączyć produkty i usługi obejmujące pełną linię wytrzymałych, niezawodnych i specjalnie zbudowanych urządzeń podnośnikowych z najniższymi kosztami eksploatacyjnymi.”

Badania przeprowadzone zostały przez grupę Peerless Media Research w lipcu 2011 r. Objęły one prenumeratorów magazynu „Modern Materials Handling” zaangażowanych w proces zakupu wózków podnośnikowych dla swojej firmy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hyster.eu.